.

Srpen 2012

►Koisuru Boukun (Morinaga/Tatsumi)◄ AMV [♫Witch Doctor - Uhh eeh uh ah ah♪] YAOI!!!

31. srpna 2012 v 14:39 | Mitsuki-chan |  Naše AMV
Na začátku léta jsem se hrozně nudila a navíc jsme vždycky chtěla zkusit udělat video... a tak z toho vzniklo tohle ^^ Koisuru Boukun je jedno z mých oblíbených yaoi a v kombinaci s použitou písní... :D Já jsme na tohle video vcelku hrdá, ale posuďte sami... Beru i kritiku ;)

Kuroshitsuji II (Recenze)

30. srpna 2012 v 14:15 | Mitsuki-chan |  Anime recenze
Název: Kuroshitsuji II (12+)
Žánr: Comedy, Démoni, Historical, Supernatural, Bishounen, Detektivní
Počet epizod: 12 + 6 OVA
Rok: 2010
Status: Dokončeno
Hlavní postavy: Ciel Phantomhive, Sebastian Michaelis, Alois Trancy, Claude Faustus, Grell Sutcliff, Elizabeth Middleford, Finnian, Maylene, Bardroy, Tanaka, Hannah Anafeloz, Soma Asman Kadar, Agni
Příběh:
Duše Ciela byla ukradena a Sebastian jí získá zpět, aby jí mohl pohltit. Jenže Ciel si nepamatuje nic z doby po uzavření smlouvy se Sebastinem, tudíž ani na to, že již dosáhl své pomsty. Sebastian ovšem touží po duší, která už své pomsty dosáhla, proto i nadále zůstává jeho sluhou. Na scéně se objevuje nový hrabě Alois i s novým sluhou démonem Claudem. Alois je stejně jako Ciel sirotkem a mají dokonce i podobnou minulost. Sadistický Alois prahne jen po jednom, potrestat Sebastiana za to, že mu zabil jeho jediného přítele a Claud mu v tom má pomoci tím, že Sebastianovi ukradne Ciela.

Kuroshitsuji (Recenze)

30. srpna 2012 v 14:14 | Mitsuki-chan |  Anime recenze
Název: Kuroshitsuji (12+)
Žánr: Comedy, Démoni, Historical, Supernatural, Bishounen, Detektivní
Počet epizod: 24 + 1 OVA
Rok: 2008-2009
Status: Dokončeno
Hlavní postavy: Ciel Phantomhive, Sebastian Michaelis, Grell Sutcliff, Elizabeth Middleford, Finnian, Maylene, Bardroy, Tanaka, Hrobař, Pluto, Ash Landers, Soma Asman Kadar, Agni
Příběh:
Ciel Phantomhive doslova uzavřel smlouvu se služebníkem pekla. Právě díky této smlouvě musí démon Sebastian Michaelis, jak ho Ciel pojmenoval, uposlechnout každého přímého rozkazu svého mladého pána Ciela. Odměnou mu bude Cielova duše poté, co mu pomůže se pomstít vrahům jeho rodičů. Sebastian mu mezitím dělá prvotřídního komorníka a zastává práci i ostatních sluhů, kteří jsou ve své činnosti velmi nemotorní. Ciel vlastní titul "Královnin hlídací pes" a udělá vše, co mu královna přikáže. Hraje nebezpečnou hru a né všechny jeho figurky plní jeho rozkazy.

Yu-Gi-Oh Movie Pyramid of Light (Recenze)

30. srpna 2012 v 14:12 | Mitsuki-chan |  Anime recenze
Název: Yu-Gi-Oh Movie Pyramids of Light
Žánr: Shounen, Superpower
Počet epizod: 1 film
Rok: 2004
Status: Dokončeno
Hlavní postavy: Mutou Yugi, Kaiba Seto, Younouchi Katsuya, Honda Hiroto, Mazaki Anzu
Příběh:
Yugi se musí postavit svému největšímu soupeři Kaibovi ve hře, kde pomocí karet vyvolávají monstra a snaží se porazit toho druhého. Právě Yugi je nejlepším hráčem a Kaiba se ho snaží za každou cenu porazit. Snaží se tedy získat kartu, která by porazila Yugiho Boží karty. Netuší ale, že ona mocná karta je ve skutečnosti výtvorem zla, který se snaží zničit celý svět a především faraona, který si při hře půjčuje Yugiho tělo.

Baka to Test to Shoukanjuu (Recenze)

30. srpna 2012 v 14:09 | Mitsuki-chan |  Anime recenze
Název: Baka to Test to Shoukanjuu (12+)
Žánr: Comedy, School Life, Ecchi, Romance, Superpower
Počet epizod: 13
Rok: 2010
Status: Dokočeno
Hlavní postavy: Yoshii Akihisa, Himeji Mizuki, Shimada Minami, Sakamoto Yuuji, Tsuchiya Kouta, Kirishima Shouko, Kinoshita Hideyoshi, Kinoshita Yuko
Příběh:
Děj se odehrává na střední škole se speciálním režimem, kde jsou studenti rozřazení podle výsledků vstupních zkoušek do tříd A až F. Být ve třídě A znamená být vlastně génius a užívat si veškerý komfort. Místo školních lavic mít křesla a automat na svačiny. S dalšími třídami se snižuje jak úroveň znalostí, tak vybavení třídy. Takže ve třídě F jsou totální blbci a jejich vybavení činí pororozpadlé stolky. Pokud některá třída chce získat lepší vybavení, může jiné třídě vyhlásit ZVB (Zkouškovou vyvolávací bitvu), kdy proti sobě stojí Zástupci, jejichž síla se rovná výsledkům testů. Anime se točí kolem blbů z třídy F. Yoshiiho, který jako jediný pociťuje to, co se stane jeho zástupci. Geniální, avšak špatné kuchařce Himeji, která při vstupních zkouškách omdlela. Nevyvinuté a hrubé Minami a dalších jedinečných studentů.

Mitsu x Mitsu Drops (Recenze)

30. srpna 2012 v 14:08 | Mitsuki-chan |  Anime recenze
Název: Mitsu x Mitsu Drops (Honey x Honey Drops) (12+)
Žánr: Romance, School Life, Shoujo, Drama, Sportovní, Ecchi
Počet epizod: 2 OVA
Rok: 2006
Status: Dokončeno
Hlavní postavy: Yuzuru Hagino, Kai Renge
Příběh:
Yuzuru Hagino není obyčejnou studentkou, ale tzv. Honey, která musí pomáhat svému "pánovi" jménem Kai, dokud neodpromuje, jinak bude vyhozena. Kai je ale sadistické povahy a ze svých Honey si dělá spíše otroky a nechová se k nim nijak extra pěkně. Není divu, že u něj žádná Honey nevydržela déle, jak tři dny. Stane se Yuzuru vyjímkou a vydrží jeho nepěkné chování, aby finančně vypomohla své rodině?

Zetsuai 1989 (Recenze)

30. srpna 2012 v 14:07 | Mitsuki-chan |  Anime recenze
Název: Zetsuai 1989 (16+)
Žánr: Shounen-ai, Romance, Drama
Počet epizod: 2 filmy (Zetsuai 1989 + Bronze Zetsuai since 1989)
Rok: 1992, 1996
Status: Dokončeno
Hlavní postavy: Koji Nanjo, Takuto Izumi
Příběh:
Koji Nanjo je šestnáctiletý zpěvák značně unaven životem a nic mu nepřináší skutečnou radost a neprojevuje emoce. Takuto Izumi je nadějný fotbalista a sirotek s tragickou minulostí. Díky ní je velmi uzavřený a nemá přátelé kromě své sestry a bratra. Právě Izumi při večerním běhání narazí na spícího opilého Kojiho a dovede ho k sobě domů, kde se o něj stará, jelikož Koji onemocněl. Jenže Izumi to od něho nakonec chytí, ale nehodlá to přiznat, jelikož ho čeká důležitý zápas. Izumi ho zastoupí v práci, ale jít na zápas mu stejně nezabrání. Izumi nakonec omdlí a je odvezen do nemocnice, kde zjistí, že má zápal plic. V novinách se mezitím objevují články o údajném vztahu Kojiho s Izumim. Koji nechápe svoje city k Izumimu. Cítí k němu něco, co ještě nikdy necítil ani s ženou. Izumi se ho ale od sebe snaží odehnat. Mohou být tito dva někdy spolu?

Keiraku no Houteishiki Level-C (Recenze)

30. srpna 2012 v 14:03 | Mitsuki-chan |  Anime recenze
Název: Keiraku no Houteishiki Level-C (18+)
Žánr: Yaoi
Počet epizod: 1 OVA
Rok: 1995
Status: Dokončeno
Hlavní postavy: Mizuki Shinohara, Koizumi Honjiyo
Příběh:
Mizuki je model ve společnosti svého staršího bratra, se kterým mají společného otce. Kdežo Koizumi je sukničkář, kterýho zrovna vyhodila přítelkyně a on nemá nyní kde bydlet. Stane se, že se ti dva setkají na ulici, přičemž Koizumimu přijde Mizuki hrozně roztomilý. Slíbí mu, že když ho nechá u sebe bydlet, přivede ho na vrchol blaha,což bude jeho způsob placení nájmu. Mizuki ho samozřejmě u sebe bydlet nechá a Koizumi se hned ten večer snaží splnit, co slíbil. Jenže Mizuki se bojí, ale zároveň nechce, aby Koizumi odešel. Jednou dostane Mizuki nabídku jako model a zastupující ředitelka ho chce vidět. Jenže to netuší, že je to ve skutečnosti dvojče Koizumiho...

Angel´s Feather (Recenze)

30. srpna 2012 v 13:58 | Mitsuki-chan |  Anime recenze
Název: Angel´s Feather (12+)
Žánr: Fantasy, Bishounen, Shounen ai
Počet epizod: 2 OVA
Rok: 2006
Status: Dokončeno
Hlavní postavy: Shou Hamura, Kai Misonou
Příběh:
Shou přestoupí na chlapeckou školu, která se na první pohled zná normální. Jenže to ani zdaleka není, stejně jako on sám. Potká svého mladšího brášku Kaie, se kterým byli jako malý od sebe rozděleni. Jenže Kai na něj zapomněl a Shou ho bude muset přesvědčit o své pravdě a zároveň se potýkat s novou skutečností, která mu naprosto změní život.

Tight Rope (Recenze)

30. srpna 2012 v 13:57 | Mitsuki-chan |  Anime recenze
Název: Tight Rope (15+)
Žánr: Shounen ai, Romance, Násilí
Počet epizod: 2 OVA
Rok: 2012
Status: Dokončeno??
Hlavní postavy: Satoya Naoki, Oohara Ryuunosuke, Nishijima Keigo
Příběh:
Dědic yakuzy Ryuunosuke má již od dětsví přítele jménem Naoki, kterého vždy jako jediného poslechne, protože je do něj zamilovaný. Jenom kvůli němu se ovládá a nezabije každého, kdo ho rozčílí. Jenže taky právě kvůli Naokimu odmítá přijmout své dědictví, jelikož se bojí, že by ho musel opustit, aby nebyl v ohrožení. Naoki ho navíc trápí tím, že nikdy nedovolí nic víc, než polibek... Co se ale začne dít, když vyjde najevo, že Ryuusuke je "pátý"?


Anime-Manga