.

Gakuen Heaven (Recenze)

30. srpna 2012 v 13:43 | Mitsuki-chan |  Anime recenze
Název: Gakuen Heaven (12+)
Žánr: Shounen ai, School Life, Comedy, Bishounen, Harem
Počet epizod: 13
Rok: 2006
Status: Dokončeno
Hlavní postavy: Itou Keita, Endou Kazuki, Naruse Yukihiko, Niwa Tetsuya, Taki Shunsuke, Nakajima Hideaki, Shichijou Omi, Saionji Kaoru, Iwai Takuto, Umino Satoshi, Shinomiya Kouji, Matsuoka Jin
Příběh:
Itou Keita obdržel vstupní dopis tzv. platinový doklad do Bell Liberty Akademie, elitní chlapecké střední školy pro nadané studenty. Myslí si, že se někde musela stát chyba, jelikož on žádný talent nemá. Bojí se, že nezapadne a že to není místo pro něj, ale přes to přestoupí. Jaké je pro něj překvapení, když ho všichni velmi přátelsky přijmou. No.. všichni ne.... Všechno jde ale hladce a Keita si rychle zvyká na nové prostředí a vytváří si nové přátele. Většinu svého času tráví s Endou Kazuki a to ani netuší, že se znají již mnohem déle než si myslí. Také nemá ani představu o Kazukiho tajemství, které prozatím úspěšně tají téměř před celou školou. Problém ovšem nastane ve chvíli, kdy místopředseda Keitovi doporučí odstoupení ze školy... A to je teprve začátek všeho zmatku, který bude následovat.


Můj názor:
Kde začít... V první řadě chci pochválit opening, protože se mi skutečně líbil. Byl takový veselý, radostný a energetický. :-) Co mě dokázalo pobavit, byli dvojsmyslné začáteční scény, které se bohužel objevili pouze v cca 3 dílech... :/ V celém anime se vyskytovala skutečně přemíra postav a všech mužských, což mi nevadilo, ale nestačila jsem si zapamatovat ani jejich jméno a byl konec... Některé části (například ta okolo virusu) mi přišli pouze doplňující, aby se dosáhlo určitého času a počtu dílů. A co se týká vztahu - Keita/Kazuki, přišel mi takovej nemastnej, neslanej. Bylo to snad první shounen ai, kde se mi ti dva jako pár příčili a naprosto se mi k sobě nehodili. Tohle přesně mi blesklo hlavou při jejich romantickém polibku na střeše pod hvězdým nebem s rojem meteoritů. Nevím, čím to je, ale prostě mi ti dva nešli dohromady jako pár. Maximálně jako dobří přátelé, ale nic víc. Něco mi tam chybělo, ale nevím co.. prostě jsem mezi nimi necítila tu chemii... nic. Naproti tomu by se mi Keita více hodil k dlouhovlasému tenistovi jménem Naruse Yukihiko, jež tak sladce na Keita volal "Honey". Nejvíc sympatický mi byl nejspíš Taki Shunsuke, veselý a zřeštěný kluk s výrazně protáhlýma špičákama, nadevše milující své kolo.

Hodnocení:
71%

Ke stažení:
GH (01)......................................GH (02)
GH (03)......................................GH (04)
GH (05)......................................GH (06)
GH (07)......................................GH (08)
GH (09)......................................GH (10)
GH (11)......................................GH (12)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Anime-Manga