.

Baka to Test to Shoukanjuu Ni! (Recenze)

13. září 2012 v 15:54 | Mitsuki-chan |  Anime recenze
Název: Baka to Test to Shoukanjuu Ni! (12+)
Žánr: Comedy, School Life, Ecchi, Romance, Superpower
Počet epizod: 13 + 2 OVA
Rok: 2011
Status: Dokončeno
Hlavní postavy: Yoshii Akihisa, Himeji Mizuki, Shimada Minami, Sakamoto Yuuji, Tsuchiya Kouta, Kirishima Shouko, Kinoshita Hideyoshi, Kinoshita Yuko, Aiko Kudo
Příběh:
Prázdniny utekli jako voda a Yoshii a jeho přátelé se vrací zpět do školy, tentokrát však již do druhého ročníku. Mizuki a Minami nepřestávají usilovat o srdce svého "hloupého" spolužáka. Kouta je stále vášnivým fotografem a stále se ve svém umění schánění informací a tajného sledování zlepšuje. Shouko žárlivě trestá Yuujiho při každém pohledu na jinou dívku a stále více usiluje o jejich svatbu.


Můj názor:
Oproti první sérii se zde již neřeší pouze strategie na další vyvolávací bitvu, aby získali lepší vybavení... vše tohle jde stranou a anime se zaměřuje více na konkrétní postavy a příběh. Objeví se i dva flashbacky.. jeden o přestěhování Minami z Německa do Japonska a druhý o tom, jak se Yuuji a Shouko poznali. Pro mě rozhodně vítaná změna. Již zde nejsou pouze ve škole, jako tomu bylo téměř celou první sérii, ale hned na začátku jedou o prázdninách na pláž a poté se s ostatními třídami vydávají na školní výlet. Myslím si, že to anime obohatilo a opustilo tak od stereotypu první série. Opening a ending mě zase tolik nezaujal, abych si ho nyní dokázala vybavit a posoudit... Celkově bych ale pokračování zhodnotila lépe, než předešlou sérii.

Hodnocení:
77%

Ke stažení:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Anime-Manga