.

Září 2013

♂LYS♂ I ♥ U SENPAI

29. září 2013 v 20:13 | Mitsuki-chan |  AMV
Najde se vůbec nějaká yaoistka, která by neviděla Koisuru Boukun? :D A ještě někdo KB tak moc zbožňuje? :3

Code Geass: Lelouch of the Rebellion (M - Recenze)

22. září 2013 v 16:36 | Mitsuki-chan |  Manga Recenze
Název: Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Autor: Majiko! (Original story: Ichirou Ohkouchi, Goro Taniguchi)
Žánr: Action, Sci-fi, Superpower
Volume: 8
Jazyk: ENG - Bandai entertainment
Status: Dokončeno
Příběh: Velká Británie napadla a ovládla Japonsko, které je nyní známo pod jménem Area 11. Japonci ztratili kromě občanství také práva a vznikají teroristické složky. Lelouch je Britský zapomenutý princ, student na akademii a zároveň člen studentské rady. Má mladší sestru Nanali, která přišla o zrak a možnost chodit. Lelouch chce jediné - pomstít svou matku a vytvořit bezpečný sen pro svou sestru. Náhodou zachrání zelenovlasou dívku jménem C.C., od které získá záhadnou moc jménem Geass. Právě pomocí Geassu se ocitne mnohem blíže splnění svého snu, protože mu tato moc umožňuje dát příkaz, který není možné neuposlechnout. Stává se tedy vůdcem teroristické organizace, jako maskovaný génius říkající si Zero.
Můj názor: Opravdu zbožňuju myšlenku Code Geass a to jak v anime, tak i v manze. Kresba v několika prvních volume je taková... kulatá. :D Postavy mají kulatější obličeje a vypadají víc jako děti, než v anime. Přesto se mia le i tak kresba líbila a s každým dalším volume je se více blíží kresbě v anime a jeví se to pak, jako by postavy postupně dospívali. Oproti anime je tam ale jeden obrovský rozdíl - v manze NENÍ MECHA! :D Proto si myslím, že manga bude určitě skvělou volbou pro ty, kteří nemají mechu v lásce... :) Když se mi manga dostala do rukou, tak jsem jí rychle prolistovala a nikde nezahlédla žádnýho nightmare-a, což mi připadalo divný a nechápala jsem, jak se tomu v ději dokázali vyhnout. Je to ale vyřešený docela dobře a mnga je tak ušetřena dlouhých soubojů... Jestli je to dobře nebo ne je na každém z vás. :) Přestože jsem naprosto očekávala konec, který se nijak neliší od anime, tak jsem i tak uronila několik slz... Skvěle vykreslený příběh plný napětí a emocí, které mě dokázali zasáhnout. :)

【MMD】EVERYBODY【うたプリ】

22. září 2013 v 10:54 | Mitsuki-chan |  UtaPri
Z tohohle videa prostě nemůžu... :D Úplně si je představuju nevím přoč před webkou xD Prostě trojka z třídy S... :D :D

√Bestamvsofalltime ▪ BeyonD AMV

21. září 2013 v 17:35 | Mitsuki-chan |  AMV
Právě jsem dokoukala Shiki a musím říct, že jsem od toho čekala trochu víc, i když to nebylo úplně špatné. Snad se brzy odhodlám napsat recenzi... :) V rozepsaných jich má požehnaně (22), ale zatím jsem nedostala náladu žádnou z nich dopsat... :D Většina z nich je sice na anime z letní sezóny, ale najdou se tam i jiné, které se pokusím dopsat dříve, než zapomenu, co jsem k nim vlastně chtěla napsat... :D Snad v nejbližší době se tedy můžete dočkat recenzí na Mirai Nikki, Toradora!, Blood Lad (letní sezóna, ale už skončil...), Shiki, Recorder to Ransel, Bleach a také mangu Code Geass: Lelouch of the Rebellion. :)


Výsledek třídení SB

15. září 2013 v 10:55 | Mitsuki-chan |  Blog
Už dlouho jsem chtěla protřídit spřátelený blogy a konečně jsem se k tomu dokopala a tady je výsledek... :)
Ty SB, které mažu, jsou buď neaktivní nebo mi jejjich články nic moc neříkají a já pak nevím, jak komentovat... :/

Zapsali se a zůstávají:

Nezapsali se, ale zůstávají:

Bohužel mažu:

Romano - Hot Mess - Hetalia

14. září 2013 v 20:01 | Mitsuki-chan |  Hetalia

Třídění SB

8. září 2013 v 9:19 | Mitsuki-chan |  Blog
Ohayo!
Vím, že jsem tu opět dlouho nebyla a nejsem si jistá, jak moc se to teď zlepší... Ale tak snad ano. DÍky škole ale už nemám tolik času a ani nálady, proto chci udělat trochu pořádek v SB.

Pokud tedy i nadále chcete zůstat SB, napište prosím to komentářů: CHCI ZŮSTAT!
Pokud nechcete být nadále SB (nebudu se zlobit...) tak napište: NECHCI ZŮSTAT!

Čas máte do 15.9.2013.

Děkuju všem, kteří s náma doteď byli SB a doufám, že aspoň někdo s náma zůstane i nadále.. :)

Hataraku Maou-sama! (Recenze)

8. září 2013 v 9:05 | Mitsuki-chan |  Anime recenze
Název: Hataraku Maou-sama!
Žánr: Comedy, Fantasy, Romance
Počet epizod: 13
Rok: 2013
Status: Dokončeno
Hlavní postavy: Maou Sadao, Yusa Emi, Ashiya Shirou, Sasaki Chiho
Příběh:
Maou byl vládce v jiné dimenzi, ale byl přinucen opustit svůj svět. Portálem se dostal do současného Tokia spolu se svým stoupencem, který si v lidském světě říká Ashiya Shirou. Zde ale vládce nemůže používat svou magii, takže je přinucennajít si práci a to jako zaměstnanec v rychlém občerstvení v MgRonaldu. Brzo na to ale kromě jejich obtížné životní situace musí vládce řešit ještě příchod hrdinky Emi, která se ho snaží zničit.

Profesionální kovář uková skutečného Zangetsu!

2. září 2013 v 17:49 | Nio-chan |  Others
Tak jako první...omlouvám se za mě i Mitsu ^^" nějak obě nestíháme, navíc začala škola...což mě přivádí na otázku jak jste přežili první den vy? :3 podle mě to mohlo být lepší :D a teĎ abych moc nekecala zde článek! TwT
----

Mistr mečíř Tony Swatton tento týden potěšil fanoušky populární mangy Bleach. V nejnovějším díle svého pravidelného online pořadu "Man at Arms" se rozhodl ukovat opravdový meč Zangetsu, jímž se v původní manze ohání hlavní hrdina Ichigo.
Tony je zkušeným kovářem a už po řadu let vytváří meče a další výzbroj pro nejrůznější hollywoodské filmy. Ve svém pořadu "Man at Arms", jenž každý týden vychází na jeho Youtube kanálu, Tony pravidelně vytváří zbraně z nejrůznějších počítačových her či filmů a televizních seriálů podle přání fanoušků.
Tento týden padla volba na Ichigův populární meč, nebo chcete-li "Zanpakutou". Tony se rozhodl vytvořit Zangetsua v jeho tradiční "Shikai" variantě. O tom, jak se mu dílo nakonec povedlo a nakolik byl výsledný meč funkční a použitelný, se můžete nyní přesvědčit ve videu níže.

*chce také svého Zangetsu QwQ*


Anime-Manga