.

Secret love - Yuri ff

11. prosince 2013 v 20:38 | Nio-chan |  Others fanfiction
Název: Secret love
Autorka: Nio-chan
Korekce: Nio-chan
Fandom: Durarara!
Pairing: Orihara Mairu x Orihara Kururi
Typ: Jednorázovka
Varování: Yuri, twincest
PG: 18+

Poznámka:
Mno je to moje úplně první yuri povídka a na koho jiného to napsat než na Izayovi sestry? ^^ Užijte si čtení a snad se bude líbit :3Ticho místnosti protknul smích a odemykání zámku. Po dřevěné podlaze se ozvaly kroky dvou dívčích postav, které živě debatovaly. Starší dívka sáhla rukou po klice do svého pokoje, ale byla stažená zpět nátlakem cizí ruky a přitlačena zády na dveře.

Stála, opřená o dveře, dívající se na druhou osobu v místnosti. Nadechla se, aby mohla něco říci, čehož si všimla i druhá z dívek a rozhodla se jí umlet. Přejela svými rty o ty její a vtáhla ji do polibku, přičemž si prsty ruky, kterou ji před chvílí otočila k sobě propletla s jejími.
Mladší se pousmála, když ucítila, jak se druhá z nich poddala a začala polibky oplácet. Lehce přejela druhé rukou od boku až k pasu, přičemž vyhledala kliku a následně otevřela dveře. Způsobila akorát tím, že druhá z dívek ztratila stabilitu a s leknutím rozpojila jejich rty.
Mladší z nich nezaváhala a stihla si ji přitáhnout než byla v přílišném záklonu.
,,Promiň." zašeptala, když si uvědomila, že musela druhou vyděsit a přejala jí rukou jemně po tváří.
Když uviděla jak její protějšek s úlevou přivřel oči a stále v obavách nepouštěl její ruku, opřela své čelo o to její a v duchu si na sebe zanadávala, ale zároveň v ní vzrostla touha po té druhé.
Ruku, kterou ji doteď hladila po tváři, přesunula na její zátylek a vtáhla si ji tak do dalšího polibku, který se ale lišil od toho prvního. Byl více intenzivní a zároveň nedočkavý.

Tep obou dívek se značně zrychlil. Ať už z omezeného přístupu kyslíku tak či z uvědomění so toho vzácného okamžiku bez strachu, že je někdo kolem.
Ovšem v té chvílí byla starší dívka donucena se pohnout směrem dozadu což se jí nelíbilo a také to dávala značně najevo, ale druhá z dívek to evidentně ignorovala.

Po chvíli, když už mladší z dívek uznala, že by si ji měla začít všímat či jinak nepřestane, neodolala se nad tím nepousmát.
,,Copak se nám nelíbí?" zeptala se, na důkaz, že už jí vnímá, přičemž se ji zrovna nelíbilo, že musela ten okamžik rozpojit. Starší z nich se už nadechovala, že odpoví, ale přerušila ji tupá rána, které se lekla.
,,Co se zase lekáš?" řekla pobaveně mladší, i když si uvědomila, že ty dveře mohla zavřít i jinak.
,,Vždyť za to můžeš ty…" odpověděla ji dotázaná a porozhlédla se po svém pokoji.
,,Já vím, můžu za vše." odvětila už automaticky mladší z nich a sedla si na postel, přičemž se zády opřela o zeď a díky ještě jejich spojených rukou, si byla schopná druhou dívku stáhnout na sebe.
Lehce se kousla do rtů, když si na ni druhá dívka už nevědomky sedla obkročmo. Přejela ji nehty po zádech a druhou rukou si ji přidržovala za bok, aby neutekla z dané polohy. Starší z nich se rezignovaně rukou opřela o zeď u hlavy té druhé, které se to zrovna nezamlouvalo, jelikož ji poté neviděla do tváře přes spadané vlasy. Chytla dívku na sobě pod bradou a donutila ji tak více se přiblížit, ale neodolala možnosti ji trošku nepotrápit, když viděla, že její protějšek instinktivně přivřel oči. Přejela ji jazykem po dolním rtu, přičemž ho následně zkousla, ale ihned se pak stáhla.

Starší z dívek nespokojeně něco zamumlala, sklonila se ke rtům té druhé, čímž překvapila nejen samu sebe. Mladší z nich ji nechala ve své dominantní chvilce a nějak zvlášť se nezapojovala do hry, kterou si její protějšek rozehrál. Když pocítila, jak starší dívka občas jemně zkousne její ret, neodolala a přejela ji rukou od boku nahoru, kde našla zip od mikiny, kterou začala pomalu rozepínat. Po chvíli usoudila, že se její mikině věnovala dostatečně dlouho, rozepla ji a rukou se přesunula na její kříž, po kterém jemně přejížděla nehty. Když se jí jako odezvu dostalo trhnutí, přidržela ji více za bok a nechala je obě se konečně nadechnout, i když odmítla přestat ve své započaté činnosti.

Cítila, jak se jí nepatrně třese pod jejími hbitými prsty, ovšem neměla příliš možností kam utéct. Mladší z nich se nedokázala se nad tím nepousmát.
,,Jsi tak roztomilá…"konstatovala a přejela druhé dívce rukou po rameni, aby tak měla možnost sundat jí mikinu, která už tak dlouho překáží.
,,Když myslíš…" odvětila starší z nich, ale neměla se příliš k tomu, aby pomohla ke svému svlečení, čehož si druhá z dívek všimla. Možná až moc prudčeji, než původně zamýšlela, se předklonila, čímž donutila i druhou dívku k pohybu a bez varování jí svlékla překážející kus oblečení.
,,Myslím." dopověděla svojí předcházející myšlenku, přičemž chytla starší z dívek za pas a nátlakem svého těla, ji byla schopná převalit pod sebe.

Mladší z nich nečekala, až se druhá dívka vzpamatuje, rozvázala jí šátek u krku, který odložila vedle nich a zajela jí prsty do vlasů, čímž se konečně mohla začít věnovat jejímu ušnímu lalůčku.
Po chvíli se rozhodla odtáhnout, ale neodolala ještě jedenkrát o trošku více zkousnout už tak dost načervenalé uši.
,,Roztomilé." zopakovala znovu mladší dívka, načež dostala jen nesrozumitelnou, ale typickou odpověď, nad kterou se jen uculila.
Najednou však ustala a dívku pod sebou pohladila po tváři, sundala ji brýle na jejím nose a přitáhla si dívčinu tvář k polibku. Jedním stehnem se vtěsnala mezi ta její a pažemi ji pevně objala, čímž ji k sobě ještě silněji přitiskla. Rty putovala na její bradu, odtud na krk a klíční kosti, hrála si jazykem s tou porcelánovou pokožkou, sála ji do úst, aby tak po sobě mohla zanechat stopy.

S podivným úsměvem na tváři ji začala vytahovat tričko, aby se mohla sklonit a odhalenou pokožku pokrývat kousavými polibky. Zrychlené dýchání starší dívky, její mírně slyšitelné steny a nesourodé pohyby, ji akorát utvrdily v tom, ať nepřestává.

Mladší z dívek se nadzvedla do sedu a vytáhla sebou za ruce i druhou dívku. Pousmála se nad tím, že druhá z nich ještě neví co má v plánu, načež si jí přitáhla k polibku. Rukou nahmatala na posteli odložený šátek, přičemž rozpojila ten intenzivní okamžik, ale obličejem zůstal v těsné blízkosti.
,,Věříš mi?" optala se raději dříve, než cokoliv udělala. Odpovědí jí bylo jenom nejisté kývnutí.
,,Dobře." řekla si spíše pro sebe mladší dívka a zkousla si dolní ret, jelikož následně přiložila druhé dívce k očím šátek, který ji uvázala.
Pocit dominance v dívce ještě více vzrostl a druhou lehce políbila na krk. Líbilo se jí, jak dívka instinktivně leknutím ucukla, ale jenom to mladší dívce nestačilo. Vzala okraj trička starší dívky a triko jí přetáhla přes hlavu, načež ho odhodila vedle postele.
Pousmála se u jejího ouška, než polibky putovala po jejím krku, přes bradu až ke rtům, aby je mohla spojit s těmi vlastními. Mezitím si sundala vlastní šátek z krku a svázala starší z dívek ruce dříve, než by mohla začít něco namítat.
,,Hodná." řekla nakonec, neboť čekala nějaký protest z dívčiny strany.
,,Nejsem pes." odvětila, ale momentálně neměla moc na výběr, jestli se podvolit či ne.

Na to už druhá z dívek nic neřekla a jen se vydala letmými polibky obdarovávat její klíční kosti. Rukou ji přejela po stehně, přičemž se zastavila na bocích a letmým dotykem jí rozepla kalhoty.
Starší z nich nechala druhou dívku, aby prsty vnikla pod lem jejích kalhot, než se tedy odtáhla, aby ji jich mohla zbavit.
Starší z dívek se nepatrně zachvěla, když se její kůže najednou octla na studeném vzduchu a pokryla ji husí kůže, částečně způsobená zimou, částečně bříšky prstů, které přejížděly po jejích bocích.
"Jsi hrozná…" neodpustila si neříct starší z dívek.
Druhá z dívek to raději nekomentovala a konečně se znova sklonila, rty se začala věnovat plochému bříšku a za pomoci motýlích polibků se jala postupovat níže.

Dlaněmi ji lehce roztáhla nohy a nepatrně se od ní odtáhla, zbožňovala pohled, který se jí momentálně naskytl. Pohled na dívku, která je jen její a touží po jejích dotecích.
Levou dlaní vnikla mezi její nohy a ve volném tempu ji začala dráždit přes látku, zatímco polibky se vrátila k místu kde přestala. Až mučivě pomalu se posunovala na bříško, vnikla jazykem dráždivě do pupíku, chvíli si s ním hrála, kroužila okolo něj, než pokračovala před podbřišek níže.
Záměrně se vyhnula jejímu klínu a kousavými polibky se jala obdarovávat vnitřní stranu stehen.

,,Jsi…vážně hrozná…" zašeptala starší z nich, jelikož cítila jak se zachvěla překvapením z každého pohybu druhé dívky.
Pomalu se jala jí sundávat spodní prádlo, než putovala dál mezi její stehna a mohla tak prsty proniknout do jejího těla.
,,Kdo..já?" řekla pobaveně mladší a neodolala nepřejet dívce rukou po boku.
,,Je..tu snad někdo jiný?" dostala ze sebe tiše a jak ucítila, že se prsty v ní začínají pohybovat, dala si ruce před pusu, doufajíc, že ztiší její hlasité steny.
Cítila, jak se jí začínala motat hlava, nestíhala pořádně dýchat mezi těmi všemi vzdechy způsobené tou slastí. Druhá z dívek začala své tempo zrychlovat, a když si povšimla jak se dívka pod ní tlumí, začala prsty pronikat více hlouběji a sklonila se k jejímu klínu.

Ani ruce již starší dívce nepomáhaly být zticha, přiváděly ji k šílenství ty zkušené prsty spojené s jazykem. Vybízela se jí, sténala pro ni, jako pro nikoho nikdy nesténala a nebude.

Rozechvělá dívka nevypadala, že vydrží dlouho, avšak i přes všechen protest se vybízela druhé dívce celým tělem. Ze rtů se jí vydralo jméno dané dívky, přičemž ji prsty stále svázaných rukou vjela do polodlouhých vlasů.
Její přítelkyně přemístila volnou ruku na její bok, cítila nepatrný třes, husí kůži, kterou vyvolávalo její počínání. Oboje se postupně zintenzivňovalo, jak se dívka pod ní blížila orgasmu.
Starší z dívek se kousla do ruky, když dosáhla vrcholu, přičemž cítila, jak se jí třesou kolena.
"Pojď sem…" tmavovlasá dívka natáhla ruku ke své společnici. Druhá z dívek jí rozvázala šátek na rukách tak i na očích, které následně položila někam na zem a když se jejich dlaně střetly, propletla s ní prsty, přičemž si ji starší přitáhla k sobě.
Mladší dívka si všimla otisku zubů na dívčině ruce a jemně po něm přejela prsty, načež ji na tom místě políbila.
,,A pak, že se ti to nelíbí." neodpustila si neříct mladší a podívala se druhé dívce do očí, stále držící její poraněnou ruku.
,,To jsem nikdy neřekla..."odřekla tuhle diskuzi dříve něž měla začít, načež vysmekla svojí ruku a trochu se posunula na posteli, aby si k ní druhá dívka lehla. Druhá z dívek si jen s úsměvem povzdechla, přičemž když si lehla vedle starší dívky, tak se k ní posunula blíže a pohladila ji po tváři.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carter Carter | 17. prosince 2013 v 19:23 | Reagovat

Ahoj! Omlouvám se, že jsem si tvoji povídku nepřečetla dřív -_- nestíhám XD damn it! no ale jsem ráda že jsem se k tomu dokopala, protože omg? tvoje první povídka? :O husté :D no ačkoliv yuri moc nemusím (jsem yaoi typ c:) tak se mi to líbilo xD hned ze začátku se jde k věci xDD super :3 no ačkoliv mi není 18! >_< se mi to líbilo, teda je to zajímavé... velmi.. aktivní... xD :3 myslím to vážně, na to že je to tvoje první yuri povídka tak je super ! pokračuj :3

2 Maki Maki | 29. prosince 2013 v 20:12 | Reagovat

:3 Opravdu první?^o^ Super!~ ^3^

3 Nio-chan Nio-chan | Web | 5. ledna 2014 v 22:40 | Reagovat

[1]: moc děkuji za chválu >w< já jsme také spíše yaoi typ :D ale shoujou ai/yuri je takové cutee :3 (což samozřejmě i yaoi :D)

[2]: Opravdu první! >w< trochu jsme se obávala a chvílema nevěděla jak co popsat :D ale doufám, že se mi to zdařilo a pokuĎ se líbilo jsme jenom ráda! :3

4 ♦Reina♦ ♦Reina♦ | Web | 22. srpna 2014 v 23:28 | Reagovat

Yuri mám docela ráda ( Ale o 100% víc preferuji yaoi :'D ) A tahle povídka je skvěle napsaná.. bohužel, nesnáším twincest a podobné věci.. ;-; Ale opravdu píšeš dobře :3

5 RobertReove RobertReove | E-mail | Web | 16. října 2017 v 20:57 | Reagovat

Gdy przedwieczny istnial casus <a href="http://sylwetka-arnolda.pl/more.html">najlepsze suplementy na mase</a> ? Co opowiadaja homeopaci ? Ja przypuszczam, iz a wlasciwie potrzebujesz grabuli przyspieszac równiez pragniesz pracowac bledsze konwersatorium. Np pompki na kolanach, podwijania sposród gumami smakuj australijskie.

Aklimatyzacja w zajeciach powinna byc kapitalna, izby wzniecac innowacyjne powody, chociaz poprzez trwaly termin. Przekrocz wtedy do tury przewagi oraz przytaczaj taki ciag.

Parokrotnie chociaz zadanie tluste obok ektomorfików stanowi ano czyste, iz zapewnienie slusznej liczbie krzepkosci przy pokojówce cukrów przybywa sie uregulowaniu trudne. Z gosposia przybiegaja smary, jakie <a href="http://sylwetka-arnolda.pl/dieta.html">diety na mase</a> obejmuja tez dwa klapsy koszmarniejsza tresciwosc nizeli <a href="http://sylwetka-arnolda.pl/more.html">sterydy na mase</a> rózne dwa makroskladniki jadalne. Mieni aktualne, ze do pokarmów warto laczyc oliwe sposród oliwek, pastel lniany, orzechy, awokado, maslo orzechowe lub opowiadane siemie lniane. Tedy a jakosc istnieje synonimiczna jakze w ewenementu weglowodanów trudnych - nie srodek zapewnic duza liczbe liczbowa. Sposród gorliwoscia lecz mozna przemówic, ze zgraj winien wydobyc sie w jakimkolwiek posilku, za odlamkiem aktualnego potreningowego, nawiazujacego na weglowodanach dziecinnych.

6 Aabupsesomszep Aabupsesomszep | E-mail | Web | 8. října 2018 v 22:10 | Reagovat

Compression  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre coeur  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  vacances  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-mastercard/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Anime-Manga